Нормативні документи

Положення про порядок підготовки тазахисту дипломних робіт студентами фармацевтичного факультету Державного вищого навчального закладу «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України»

Положення про порядок переведення студентів, які навчаються за кошти фізичних або юридичних осіб, на вакантні місця за державним замовленням у ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України"

Положеня про відпрацювання сдудентами практичних, лабораторних та семінарських занять з клінічних та медико-біологічних дисциплін, що були ними пропущені без поважних причин

Положення про відпрацювання студентами пропущених занять

Інструкція щодо порядку обліку успішності з навчальних дисциплін у 2015-2016 навчальному році припереході від кредитно-модульної системи організації навчального процесу до Європейської кредитно-трансферної системи організації навчального процесу.

Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення, надання академічної відпустки та повторне навчання студентів

Положення про організацію та порядок проведення державної атестації студентів ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України"

Положення про навчальний відділ ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України"

Положення про систему забезпечення якості вищої освіти (систему внутрішнього забезпечення ) ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України"